B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

A może morze? Sprawdź nasze rekomendacje

Posted on 22/06/2022 9:43am

Polskie morze piękne jest i basta! Ten kto jest odmiennego zdania wcześniej czy później za nim zatęskni. Bo owszem, można na jakiś czas zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, jednak Bałtyku nie darzyć uczuciem w ogóle, nie da się. Kapitalne emocje, którego wyczekujemy tyle miesięcy – pierwsze kroki skierowane na plaże w dniu przyjazdu.


plaża latem
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
Zapach morza i drzew. Kojący szum fal, który z każdym krokiem staje się bardziej słyszalny. Aż naszym oczom pojawia się ogromny Bałtyk – piękny i tajemniczy. Kurortami, które można z czystym sumieniem polecić i rodzinom z maluchami, i singlom są Kołobrzeg lub Władysławowo.

Kołobrzeg reprezentuje przepiękne, zadbane i cały czas rozwijające się miasto, ze swą bogatą, ciekawą historią, portem i latarnią. To wymarzone miejsce na piesze wędrówki i zwiedzanie, dlatego w chwilach kiedy aura pozostawia wiele do życzenia – miasto zapewnia nam sporo atrakcji. Kolejne wspominane miasto to Władysławowo, wabiące przyjezdnych swymi szerokimi i czystymi plażami – tam także spotka nas wiele atrakcji. To również świetna baza wypadowa aby odwiedzić Trójmiasto lub Hel (zobacz które noclegi Władysławowo są rekomendowane). Ciężko jest spędzić wakacje nad morzem bez świeżo złowionej, smażonej czy wędzonej rybki, która swym smakiem może konkurować z największymi specjałami.

Zachęcamy więc aby już dziś zainicjować poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Dla ułatwienia, wskazane jest wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: noclegi we Władysławowie lub farby antyporostowe noclegi w Kołobrzegu a zobaczymy imponującą listę ofert, z której na pewno wybierzemy właściwą. Moda i łatwa dostępność wyjazdów zagranicznych miały związek z tym, iż wiele osób zaniechało plany o wypoczynku spędzonym nad polskim morzem (poczytaj: które noclegi w Kołobrzegu polecacie na lato).zobacz pod linkiem (więcejprzeczytasz tutaj: http://nadwigrami.pl/klub-sportowy,oferta-sportowe.html)Nie pamiętając o tym, że wczasy nad polskim morzem to nie jedynie plaże, ale też klimat, który bardzo dobrze wpływa na nasz organizm.I nie zapominajmy o plażach... Cudownie złociste, szerokie i pełne drobnego piasku. Zachęcające do wypoczynku. W Kołobrzegu i Władysławowie nie ma mowy o nudzie!

Tags: zdrowie, wakacje, plaże, Kołobrzeg, Morze Bałtyckie