B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Ciągła suplementacja kluczem do idealnej sylwetki

Posted on 05/09/2022 7:30am

Wszyscy zwariowali na punkcie ćwiczeń siłowych, które mają na celu utrzymać figurę w idealnym stanie i przy okazji sprawić, iż będzie się żyło dłużej. Ale jakie stosować suplementy, by pomóc w szybszym i trwałym uzyskaniu odpowiedniego kształtu ciała?


Na pomoc przybywa marka Universal Nutrition, jaka wytwarza jedne z najlepszych na rynku suplementy.


Złota statuetka
Author: Ulrich Peters
Source: http://www.flickr.com
W ogromnej palecie produktów firma Universal przedstawia kilkadziesiąt mocno zaawansowanych suplementów. Jedne są rekomendowane nowicjuszom, są to przygotowane przez specjalistów mieszanki, które wystarczy rozpuścić w wodzie albo mleku, należą do nich tak zwane gainery, to znaczy przygotowane mieszanki protein, węglowodanów, komponentów wspomagających rozbudowę mięśni i krążenie mięśni. Dla bardziej obytych użytkowników siłowni produkowane są totalnie inne mieszanki, jakie nie będą miały na celu wzrostu masy mięśniowej, ale w zależności od zainteresowań osoby, wzrost wytrzymałości mięśniowej lub mocy poszczególnych partii mięśni. Istotne jest żeby już na początku drogi do smukłej sylwetki lub znakomicie wyeksponowanych mięśni zacząć brać kreatynę – Universal Creatine, która jest zdecydowanie jedną z najlepszych na rynku. Odżywki Universal do znalezienia na tej - Odwiedź stronę stronie internetowej. Kreatyna jest normalnie wytwarzana w ludzkiej wątrobie, toteż stosowanie tego związku aminokwasów jest zupełnie bezpieczne dla ciała. Dzięki podaniu zwiększonej ilości owego związku pozwalamy mięśniom, a konkretnie mitochondriom na syntezę ATP, który jest w zasadzie energią dla naszego organizmu. Toteż suplementacja kreatyną – Universal Creatine jest zalecana każdemu, kto praktykuje sporty (zajęcia pilates Wrocław) wytrzymałościowe. Co więcej rekomendujemy spożywanie produktu Universal Shock Therapy, który to jest tzw. „przedtreningówką”, z tego powodu należy wypić go nie później niż pół godziny przed wysiłkiem fizycznym. Przedtreningówki mają różnorodne składy, ale sposób działania w przybliżeniu taki sam, to jest przygotować organizm do zwiększonego wysiłku wytrzymałościowego albo siłowego.


Dodamy na koniec, że jeśli rozglądacie się za dobrym strojem na trening Adidas wypuścił ostatnio we współpracy z profesjonalnymi kulturystami, szczególną serię odzieży treningowej. Trening Adidasa i creatine na masę znajdziesz na tym portalu - Szczegóły na


Silnie wierzymy w to, że rekomendowane przez nas produkty są najwyższej jakości i dają wspaniałe efekty, jeśli są stosowane regularnie.

Tags: system, ćwiczeń, produkt