B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Co oferują idealne kursy motorowodne i jakiego rodzaju uprawnienia można następnie dostać?

Posted on 04/12/2017 11:25am

Jeśli chciałbyś zacząć swoją historię z wodą w sposób profesjonalny, powinieneś zapisać się na właściwy instruktaż, jaki pozwoli ci na ćwiczenia na najnowocześniejszym sprzęcie i pod nadzorem najlepszych nauczycieli.


Krajowy patent sternika motorowodnego jest dokumentem międzynarodowym.


Upoważnia on do sterowania jachtami o napędzie mechanicznym (wliczając w to skutery wodne) po wodach śródlądowych oraz po morzu. Jeśli interesuje Cię kurs motorowodny Wrocław jest miejscem, w jakim na takim szkoleniu będziesz pływał na najlepszym sprzęcie. Jest on ubezpieczony, posiada pełne wyposażenie ratunkowe oraz wyposażony jest w najnowszą elektronikę pokładową. Ponadto sprzęt posiada specjalny kształt dna, jaki zapobiegnie niebezpieczeństwu w czasie sterowania.


koń


Na takim kursie dostajesz maksymalną liczbę godzin zajęć praktycznych na wodzie i sterujesz największym jachtem szkoleniowym w Polsce. Poza tym uczysz się jedynej w naszym kraju teorii online z profesjonalnej platformy siedząc w swym fotelu. Uczestnicząc w tego typu kursie zobaczysz, że to, co zdaje się trudne jest niezwykle łatwe do zapamiętania - zapewniają to innowacyjne metody kształcenia. W czasie kursu jesteś kierowany od teorii aż do zwodowania swego pierwszego jachtu. Po szkoleniu nie będziesz obawiał się wziąć swych bliskich na samodzielny i wspaniały rejs. Na kurs możesz zapisać się przez internet. Można dobrać instruktaż indywidualny albo zbiorowy i wybrać odpowiedni dla Ciebie termin przeszkolenia i egzaminu.
Teorii nauczysz się w mieszkaniu online. Opłata za tego typu instruktaż to ok. 500 złotych. W takiej kwocie zawiera się nauka teorii, manewrowania, jacht oraz poradnik.

Tags: żel, treningi, online