B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Co zrobić, aby zawsze dobrze prezentować się w jakichkolwiek legginsach?

Posted on 29/01/2018 12:26pm

Niemal dowolna pani posiada, lub w przeszłości miała w swojej komodzie ubranie, które nosi się bądź to jedynie w mieszkaniu, albo również na dworze - w zależności od figury czy też po prostu gustów.


zbliżenie - wyjazd
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com


Ubranie, o którym mowa to legginsy, a zatem niejako grubsze rajstopy z obciętymi stopami.
Niestety takie niby to rajstopy, niby to spodnie nie są rozwiązaniem na każdy sezon, ani na jakąkolwiek kobietę. Oczywiście nie można ich nosić z dowolnej okazji. Jednak do codziennych stylizacji znakomicie pasują do np. dłuższej koszuli albo tuniki. Znakomicie prezentują się na kobietach, które dzięki codziennej aktywności fizycznej nie narzekają na zbędne kilogramy. Jeśli chciałabyś zacząć nosić legginsy czarne stylizacje będą pasować na dużo okazji. Nie na wszystkie oczywiście, lecz jeśli poszukasz np. w internecie jakiegoś rodzaju inspiracji, to z pewnością po chwili będziesz zadowolona z końcowego rezultatu.


motocykl


Krzysztof Hołowczyc
Author: PokerStars.com


Co ciekawe, legginsy istnieją już od bardzo długiego czasu oraz są stosowane również do wykonywania ćwiczeń, np. gimnastyki. Miej na uwadze jednak, że szczególnie cienkie legginsy, nawet jeśli będą czarne, powinny być traktowane jako rajstopy i zakładane pod np. spódnicę. Legginsy mogą zostać wykonane z różnych materiałów, choćby lateksu albo skóry, jednak prawie w każdym wypadku będą nieco błyszczące. Sprawia to, że dwa razy mocniej podkreślone są wszelkie defekty osoby, która je nosi.


Wszystkie fałdy będą uwidocznione niemal natychmiast, z tego też powodu czasem przed ich nałożeniem warto jest zatroszczyć się o swą kondycję. A gdy już to zrobisz, na pewno to Ty pierwsza zaczniesz czuć wielką satysfakcję z posiadania np. czarnych legginsów.

Tags: trening, sezon, ćwiczeń, sportu