B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Jak nabyć dobry sprzęt do siłowni

Posted on 22/06/2018 11:46am

Kiedy nadchodzi jesień i opuszcza nas ochota na spacery warto zastanowić się nad regularnym uprawianiem sportu. Brzydka pogoda skłania nas do podjadania między posiłkami, a co za tym idzie- bardzo łatwo jest nabrać wtedy dodatkowych kilogramów, których ciężko jest się później pozbyć. Żeby temu zapobiec, warto nabyć do domu sprzęt do ćwiczeń. Nie oznacza to wcale, że powinniśmy wypełnić przyrządami całą powierzchnię mieszkania, które oferuje nam sklep sportowy, wystarczy jeśli zainwestujemy tylko w kilka z nich.
Sport
Author: bangkokbikehash
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle popularnym rządzeniem fitness do trenowania w domu jest bieżnia treningowa. Urządzenie to pozwala na bieganie bez problemów w domowym zaciszu . Trzeba zaznaczyć, że ćwiczenia te są wygodne i bezpieczne. Trenując na bieżni redukujemy tkankę tłuszczową, redukujemy poziom cholesterolu i podnosimy wydolność krążeniowo-oddechową. Ćwiczenia wpływają także na naszą sylwetkę – formują mięśnie nóg oraz pośladków. Dobrym wyborem jest bieżnia treningowa. Ten rodzaj bieżni pozwala na łatwiejszy i bardziej naturalny bieg oraz marsz. Ponadto możemy dowolnie regulować tempo przesuwania się taśmy, czego nie można powiedzieć o bieżni magnetycznej. Pozostał jeszcze wybór producenta – chcemy wszak nabyć solidne, które będzie pracowało długo. Należy tu zaznaczyć, iż bieżnia thorn to znakomity wybór. Bieżnia Thorn cieszy się dużym uznaniem i zapewnia niepodważalną jakość swych urządzeń. Zobacz: markowe deskorolki.

Szaruga za oknem z pewnością zniechęca do wyjścia na zewnątrz. Nie warto jednak marnować formy, bo potem w wakacje może okazać się, że odpadamy nawet przy małych trasach. Zobacz też: . Balsamem dla naszej kondycji są wszelkiego typu urządzenia do aerobów, które zapewniają odbycie treningu wydolnościowego w ciepłym wnętrzu twojego mieszkania. Kuszącą opcją jest orbiterek. To urządzenie, które świetnie pobudza mięśnie kończyn górnych i dolnych w jednym czasie. Ćwiczący, znajdując się na orbiterku, porusza kończynami w sposób podobny do jeżdżenia na rowerze i zarazem rękami cały czas pcha i przyciąga kijki, które działają, jak kijki do nordic walkingu.



Tags: sport, poziom cholesterolu, pośladki, ćwiczenia, bieganie, kondycji