B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Czym jest program podskakującej żaby oraz gdzie jest on wykorzystywany?

Posted on 19/07/2022 7:53am

Program podskakującej żaby jest innowacyjnym programem treningowym, który może być wykorzystywany w siłowniach czy klubach fitness. Jest on zbudowany z kursu dla przyszłych trenerów. W czasie takiego szkolenia wykorzystywana jest specjalnie zbudowana trampolina.


Program Jumping Frog zdobywa aktualnie coraz większą popularność w dużej ilości klubów fitness. Jego podstawową cechą jest niezwykle wysoki poziom efektywności treningów. Program ten łączy jednocześnie muzykę oraz ogólnorozwojowy trening fizyczny. Skakanie na trampolinie mogłoby w bardzo znacznym stopniu poprawiać formę osoby trenującej, a także usprawniać jej sylwetkę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uskarżają się na małą ilość czasu, ponieważ już tylko dziesięciominutowy trening daje takie wyniki, jak uprawiany przez pół godziny jogging. Jeżeli interesuje Cię taki jumping Szczecin jest miejscem, gdzie organizowane są takie szkolenia.
podróż - selfie
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


Jeśli się na nie zdecydujesz, dowiesz się ponadto, że program skaczącej żaby gwarantuje poprawienie motoryki czy też obiegu krwi. Posiada także korzystny wpływ na powiększenie sprawności płuc czy wydzielanie endorfin. Naturalnie korzyści jest znacznie więcej. Ćwiczenia wykonywane na tego typu trampolinie mają duży wpływ na ilość spalonych kalorii. Jest to zatem świetny sposób na skuteczne odchudzanie. Podczas trwającego 60 minut treningu można spalić nawet 800-1000 kilokalorii. Dokładna ilość jest oczywiście zależna od dużej ilości indywidualnych warunków, m.in.


wieku, stopnia skomplikowania treningów czy początkowej wagi osoby ćwiczącej.

Zainteresowany? To dla nas rewelacyjna informacja. Zatem kliknij tu świnoujście apartamenty i oglądaj nawet bez końca nowe rzetelne wątki.

Niestety z tego programu nie mogą skorzystać m.in. osoby, które cierpią na nadciśnienie tętnicze czy dyskopatię.

Tags: odchudzanie, fitness, rzeka, ćwiczeń