B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Dużymi krokami zbliżają się urodziny Twojej pociechy

Posted on 18/01/2018 9:57am

Naturalnie że podarowałabyś własnemu dziecku wszystko to, o czym marzy. Podpytywałaś już nawet delikatnie, co to miałoby być, ale Twoje dziecko tak naprawdę ma milion marzeń.
Ta pogadanka ani trochę Ci nie pomogła i stale intensywnie rozmyślasz, jakim prezentem obdarować pociechę, aby było faktycznie uradowane?


herbata


Pomysłów może być bardzo dużo, ale jakim sposobem wybrać ten najfajniejszy i najwłaściwszy? Od ręki należałoby odradzić Ci zakup tabletu lub innego elektronicznego gadżetu - nawet jeżeli pociecha dokładnie tego chce, nie trzeba jej słuchać - na takie zabawki zdecydowanie ma jeszcze czas. Książka - maluch raczej nie będzie zachwycony - płyta z ulubionymi piosenkami dla dzieci - najpewniej nie w tych czasach. Przybory do szkoły - to także odpada - dzieci uznają to jako potrzebny zakup, lecz niewątpliwie nie jak prezent. Można Ci jednak jakiś pomysł podsunąć, jeżeli tylko masz jakąś działkę albo nawet nieduży ogród - to masz możliwość zakupić prezent, który niewątpliwie przypadnie do gustu Twojemu maluszkowi. Tą niespodzianką niech okaże się mała trampolina - taka dostosowana do wieku. Nie dość, iż maluch nie będzie Ci siedzieć z tabletem w domu, to ponadto może zawołać koleżanki do wspólnej zabawy. Nie bój się, taka mała trampolina jest stuprocentowo bezpieczna dla dziecka, a co najistotniejsze, umożliwi dziecku trochę ruchu na świeżym powietrzu, a to tylko wyjdzie mu na zdrowie.
To powinien okazać się rzeczywiście wspaniały podarunek, a maluch niewątpliwie będzie bardzo zadowolony. To naprawdę lepsze rozwiązanie aniżeli kupno elektronicznej zabawki, przy której bezczynnie będzie wyłącznie tracić czas i żadnej korzyści nikomu to nie przyniesie.

Tags: dom, żel, szkoły, prezent, rozwiązanie