B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Gadżety wojskowe dostępne w Internecie - saperki i kombinierki Leatherman.

Posted on 23/11/2017 10:10am

W sklepie internetowym z militariami do kupienia m.in saperki i kombinierki - multitool leatherman.
W sklepie internetowym dostępne są małe, lekkie, skręcane saperki z kilofem, kompasem, piłą oraz pokrowcem. Saperki stworzone są przez niemiecką, renomowaną firmę. Saperki wykonane są z najwyższej jakości stali, emaliowanej farbą co czyni ją odporną na wszelkie warunki atmosferyczne.Saperki stworzone są z solidnego metalu pokrytego warstwą czarnej farby zabezpieczającej.

szpadel
Author: fmckinlay
Source: http://www.flickr.com
Szpadel przymocowany jest do rękojeści nitami. Poręczna konstrukcja saperki daje możliwość zminimalizowania wymiarów narzędzia do niewielkich rozmiarów. Saperkę używać można jako motykę po odpowiednim ułożeniu łopatki. Łopata ma dwie krawędzie z ostrą piłką która ułatwia kopanie, a także umożliwiającą wycinanie pędów czy krzaków. Saperka zakończona jest gumowaną rękojeścią zapewniającą wygodny chwyt.W komplecie znajduje się pokrowiec. Po złożeniu saperka mieści się w pokrowcu, który posiada solidne klamry które umożliwiają przymocowanie do pasa lub plecaka. Saperki używać można jako łopaty, kilofa, piły, otwieracza czy (kompas wbudowany jest w rękojeść). Saperka niezastąpiona jest w domu, aucie, na działce, w czasie wycieczki pieszych wędrówek albo na rybach Kombinierka Multitool Leatherman to bestseller tej firmy. Komfortowe rękojeści, możliwość otwarcia czterech narzędzi bez rozkładania kombinerek w tym 2 jedną ręką oraz 2 gniazda dla wymiennych końcówek śrubokrętów to główne zalety ulepszonego Multitool Leatherman.noże
Author: Schweiz-Russland
Source: http://www.flickr.com
Konstrukcję oraz wszystkie narzędzia, wykonano z wysokiej jakości stali, którą poddano obróbce termicznej, co sprawiło, że każda część ma optymalną co do pełnionej funkcji - twardość. Multitool Leatherman to nie tylko użyteczność i wytrzymałość, ale także bezpieczeństwo dłoni. Ostrze nożowe gładkie, Ostrza ząbkowane, piłę oraz pilnik można otworzyć bez konieczności rozkładania kombinerek. Za sprawą otworom pod kciuk ostrza można szybko otworzyć jedną ręką. Narzędzia zewnętrzne blokowane są poprzez blokady typu liner-lock, co gwarantuje wygodną obsługę nawet jedną ręką, reszta narzędzi zabezpiecza blokady typu back-lock zwalniane przyciskiem w tylnej części kombinerek.Gniazda śrubokrętów wraz z zestawem obustronnych końcówek różnego typu, pozwalają na szeroki zakres prac montażowych oraz naprawę różnorodnego sprzętu.Wygodne przenoszenie gwarantuje znajdująca się w zestawie kabura oraz odejmowany klips który umożliwia przypięcie kombinierki za paskiem lub o krawędź kieszeni. Niska cena i interesujący wygląd czynią z tego typu akcesoriów doskonały pomysł na prezent na przykład: kliknij i zobacz więcej.

Tags: narzędzia, wycieczki, nóż, konstrukcja, militaria