B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Hulajnoga - składana czy seryjna?

Posted on 18/08/2017 7:35am

Seryjna tania „marketowa” hulajnoga to rynsztunek, z którym możemy spotkać się w każdym sklepie sportowym, hipermarketach a także na internetowych aukcjach.


W większości wypadków zachęcają swą ceną, jaka oscyluje pomiędzy 150 a 350 złotych.


Niestety, takowe hulajnogi przeważnie nie są projektowane przez jednostki znające się na tym, co sprawia, że nie nadają się one do wyczynowej jazdy. Nabycie taniej hulajnogi ze sklepu wiąże się z ciągłymi awariami a także potrzebą kupna nowiuteńkiego sprzętu kiedy tylko zaczniesz ćwiczyć pierwsze tricki.
dom   zima
Author: Braas
Source: Braas


Autentyczne hulajnogi wyczynowe taśmowe możemy poznać nie będąc nawet specjalistą, takowa hulajnoga wykonana jest z dobrych jakościowo półproduktów, ma zastosowane profesjonalne systemy kompresji zaś spasowanie elementów jest na dużym poziomie. Taki sprzęt jest zaprojektowany przez ekspertów, jacy projektują hulajnogi z pasją oraz wysoką dbałością o bezpieczeństwo a także komfort użytkowania. Marek fabrykujących hulajnogi wyczynowe jest bardzo wiele i każda wyróżnia się czymś fantastycznym, wybierając wyczynową seryjną hulajnogę posiadamy szeroki wybór a także zdołamy odnaleźć coś pasującego do nas. Wyczynowa hulajnoga kosztuje 600-1400 złotych zależnie od producenta a także zastosowanych w niej składników. Jeśli zadajesz pytanie „Jaka hulajnoga na początek” to kontrakcja będzie łatwa – tylko taka.


Natomiast hulajnoga składana jest to hulajnoga, jaką zestawisz z pojedynczych części, będzie to większy wydatek, jednakże masz możliwość stworzenia hulajnogi bezbłędnie dostosowanej do Ciebie! Takową hulajnogę możesz zestawić w cenie od 1200 do 2000 zł.

Tags: komfort, produkt, ćwiczyć