B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Jak dbać właściwie o swoją kondycję fizyczną przez praktycznie cały rok? kilka porad od trenera!

Posted on 24/11/2018 2:15pm

Nadchodzą wielkimi krokami wakacje, a razem z nimi wielkie obawy mnóstwa dziewczyn o to, jak w nadchodzącym roku będą prezentowały się na plażach - jeśli Tobie także zależy na oszałamiającym wyglądzie, wówczas z pewnością powinnaś zabrać się poważnie za wszelkiego rodzaju ćwiczenia, które pomogą Ci na plaży w czasie wakacji zaprezentować wymarzoną sylwetkę.
Co szczególnie rekomendujemy?


piłki gimnastyczne dla zabieganych


Jeśli chcesz generalnie wzmocnić swe ciało i lekko je wyrzeźbić, niewątpliwie znakomitym rozwiązaniem dla Ciebie będzie piłka (wyjedź na mecz Arsenalu Londyn) gimnastyczna. Równocześnie trzeba podkreślić, że jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób, które nie mają zbyt dużo czasu na inne ćwiczenia/ Jeśli w Twoim mieszkaniu znajdzie się piłka gimnastyczna, wtedy będziesz mogła ćwiczyć przykładowo przed telewizorem, oglądając ulubiony serial, co bez wątpienia pomoże Ci zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu.


Stepper dla aktywnych


piłka gimnastyczna
Author: mararie
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chcesz wyrzeźbić między innymi uda oraz talię, wówczas bez wątpliwości musisz postawić na stepper skrętny. Normalny stepper znakomicie wyrzeźbi Ci mięśnie pośladków, a jeżeli postawisz na stepper skrętny, wtedy niewątpliwie szybko zauważyć pierwsze skutki na swoim brzuchu!


Rower dla generalnego rozwoju


Jeżeli chcesz po prostu zadbać o swoją kondycję, a nie wybrane partie mięśni, wtedy możemy polecić Ci rower.
Zwykle jego kupno jest doskonałym sposobem na zaczęcie swej przygody z aktywnością fizyczną. Możesz kupić stacjonarny rower do ćwiczeń, który postawisz w swoim domu lub zdecydować się na kupno tradycyjnego roweru do dalekich wycieczek - końcowy wybór zależy jedynie od Ciebie!

Tags: ciało, ćwiczenia, bieg, piłki, sylwetkę