B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Jaką znaleźć dobrą matę do jogi, jeżeli dopiero zaczynamy swoją szaleńczą historię ze sportem?

Posted on 11/07/2018 9:12pm

Stosowna mata to atrybut każdego człowieka, który praktykuje jogę, obojętnie od wyselekcjonowanego rodzaju. Niektórzy proponują jednak poboczne pomoce , takie jak pasy, klocki czy innego typu sprzęty. O ile jednak nie każdy mieści w sobie wyżej wymienione, tak porządną matę zdecydowanie musi mieć każdy.
pokrowiec na matę do jogi
Author: Philips
Source: Philips
Na obecną chwilę na rynku znanych jest wiele mat, jakie są niezwykle do siebie podobne wizualnie. Lata praktyki w tym sporcie umożliwiają dobrać pod siebie taki rodzaj tego przyrządu, by był on odpowedni. Co jednak, jeżeli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę, i nie wiemy jaki model wybrać? Odpowiedni pomysł na kupno to mata do yogi razem z pokrowcem. Dziś dość cyklicznie, zwłaszcza w lecie prowadzi się lekcje na dworze, a w takim razie będzie nam wygodnie zabrać tego typu sprzęt. Na przykład mata samurai ma odpowiedni materiał , jaki pozwala zarówno na szkolenia w terenie jak też na sali, a do tego posiada pokrowiec na matę do jogi, jaki jest za darmo - skocz na Wadliwa mata to jak niepraktyczne ciuchy. Zdoła skutecznie zniechęcić Cię do praktyki, wywołując uczucie bólu, rozdrażnienia - mata do yogi. Osiągalne na rynku maty różnią się najczęściej czterema ważkimi parametrami - będą to: grubość, tkanina (od towaru jest zależne też antypoślizgowość, trwałość i rodzaj czyszczenia), długość, no i naturalnie koszt - pokrowiec na matę do jogi.


Gdy jesteśmy początkujący w zagadnieniu jogi jak i sprzętu do ćwiczeń, powinno się zwrócić się do jednostki, która się porządnie na tym zna. Pomoże nam ona przy doborze prawidłowej maty do rodzaju dyscypliny, którą wyselekcjonowaliśmy i wskutek tego nie wydamy zbędnych pieniędzy.

Tags: czas, szkolenia, tkanina, efekt