B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Konie to niezwykle inteligentne stworzenia - często między nimi oraz ludźmi wytwarza się nić porozumienia

Posted on 06/06/2021 8:17am

Mówi się, że każde dziecko musi mieć jakiegoś zwierzaka. Wówczas lepiej się kształtuje oraz uczy odpowiedzialności. Ale kto powiedział, że zwierzak musi być niewielki?


Jeśli chcemy zachęcić swe dziecko, żeby chętniej bawiło się na podwórku, a nie bez przerwy siedziało i grało na komputerze, to powinniśmy podumać jaką inna opcję mu posunąć.
zestawy
Author: Chris Hunkeler
Source: http://www.flickr.com


narciarze
Author: KEEN


Nie możemy tylko nakazać mu wyjść z piłką. Będzie narzekać i nie spodoba mu się nasz zamiar. Toteż powinniśmy zaprezentować mu, że są na świecie zajęcia bardziej interesujące aniżeli gry. Należy swojego szkraba zapisać na naukę jazdy konnej. Jeśli pokocha te stworzenia, to na pewno zechce mieć z nimi stały kontakt do końca życia. Wtedy może się stać tak, że za jakiś czas nie będziemy w stanie zaciągnąć go do mieszkania na kolację i ciągle będzie przebywał w stajni. Jeżeli naszą pociechę zaciekawi jazda konna nauka jazdy konnej nauka będzie zapewne bardzo interesująca oraz nie pójdzie w las. Możliwe że za kilka lat rozpocznie profesjonalną karierę trenera koni lub jokey'a. Będziemy z niego na pewno bardzo dumni. Nie zapominajmy też o tym, że możemy nasze dziecko wysłać na obóz (obozy sportowe dla dzieci) jeździecki i tam jego zdolności zwiększą się w bardzo krótkim czasie. Nawet jeżeli za kilka lat nasze dziecko zakończy naukę jazdy konnej, to zdobyte zdolności nigdy nie pójdą w zapomnienie.
Dodatkowo, nauczy się troszczyć o żywe stworzenie, co może mu w jakiś sposób pomóc w tworzeniu lepszych związków z ludźmi.


Nauka jazdy konnej to same plusy, wobec tego trzeba namówić nasze dziecko, żeby zechciało spróbować.

Tags: rzeczy, rzeka, części, zajęcia, interes