B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Korki Nike najmłodszych

Posted on 24/06/2020 10:41am

Niestrudzona pogoń za perfekcją nareszcie dobiegła końca. Zupełnie nowa seria juniorskich korków Nike została stworzona, dla tych którzy kontrolują grę od początkowych minut spotkania do ostatniego gwizdka sędziego. Buty piłkarskie Nike Junior posiadają asymetryczny system sznurowania, tworzący większą strefę uderzenia i kontrolowania piłki, zapewniając zabójczą skuteczność gry.


nike
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Buty stworzone zostały przez Nike dla skutecznych rozgrywających. To idealne buty dla każdego małego piłkarza. Są to lekkie buty, gwarantujące naturalne czucie piłki. Buty piłkarskie nike junior wykonane zostały z niezwykle solidnych materiałów, gwarantujących komfort podczas rozgrywki. Buty https://butymarkowe.pl/buty-meskie/zimowe.html zapewniają doskonałą trakcję, precyzję strzałów oraz dynamikę rozgrywki. Buty zachowują się niczym druga skóra na stopie. W trakcie projektowania zastosowano szereg najnowszych technologi, co sprawia, że gra w piłkę nożną dostarcza wielu niezapomnianych chwil.

Buty piłkarskie nike junior wykonane zostały z wysokogatunkowej skóry naturalnej z niezwykle solidnymi wykończeniami - Hurtownia Sportowa. Korki są wytrzymałe, dzięki wzmocnieniu przy pięcie i na nosku.
Dodatkowo mają wyprofilowaną wkładkę, która idealnie dopasowuje się do stopy.
Nowoczesny design butów pozwala wyróżnić się na boisku. Odblaskowe logo Nike nadaje butom niepowtarzalnego charakteru. Buty piłkarskie Nike Junior zostały wykonane z myślą o zwinności.
Dopasowane do anatomicznego kształtu cholewki doskonale stabilizują stopy. Cholewka zapewnia doskonały poziom tarcia oraz świetnie przylega oraz dostosowuje się do ruchu stopy. Buty zapewniają Znakomitą stabilizację i amortyzację. Wkładka z materiałowym wykończeniem odzwierciedla naturalny kształt stopy. Materiał poprawia kontakt i daje maksymalną kontrolę.


nike
Author: Nike
Source: www.r-gol.com
Buty piłkarskie nike junior są bardzo lekkie. Podeszwa stworzona została z trwałejj na ścieranie gumy. Bieżnik zapewnia natomiast doskonałą stabilność na boisku. Ograniczony do minimum opór powietrza pozwala na osiąganie maksymalnych przyspieszeń. Dodatkowe obszycia gwarantują jeszcze większą wytrzymałość. Buty piłkarskie nike junior posiadają miękkie kołki o różnej długości jak i szerokości.

Delikatna podeszwa ze stożkowymi wkrętami sprawia, że korki łatwo wgryzają się w ziemię i umożliwiają naturalną swobodę ruchów oraz upraszczają zwroty w każdym kierunku, zapewniając przyczepność podczas gry na miękkiej murawie oraz na suchych nawierzchniach trawiastych.
Sznurowanie przesunięte zostało do środka, co stworzyło większą strefę kontroli.

Tags: technologia, gra, murawa