B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Koszulki biegowe z nadrukiem dla drużyn i na prezent

Posted on 18/09/2020 8:32am

Czynny wypoczynek stał się ostatnio modnym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Zdrowy tryb życia, wysportowana figura oraz świetna kondycja to aktualnie cele, do których dążą wszyscy, bez względu na wiek, status społeczny i płeć.


bieganie dla zdrowia
Author: iStock
Source: iStock
Najpopularniejszym sposobem na aktywność fizyczną jest bieganie, a strój do joggingu to już nie tylko ubranie, które ma zagwarantować komfort, ale i odpowiedź na wymogi współczesnego świata mody.

Mówiąc o odzieży biegowej, zawsze najwięcej uwagi poświęca się butom oraz t-shirtom. Buty muszą zagwarantować wygodę, dobrą stabilizację stopy oraz prawidłową amortyzację na każdym terenie, z kolei koszulka powinna gwarantować odpowiednią wentylację, odprowadzać wilgoć i zabezpieczać organizm przed przewianiem. Ale to nie wszystko – dziś najczęściej wybierane są koszulki biegowe z nadrukiem. Kiedyś stosowano je tylko podczas biegów masowych i były to wówczas koszulki z naniesionym logotypem sponsora imprezy sportowej - koszulki - krotkirekawek.pl. Obecnie tego typu koszulki (koszulki wojskowe) pełnią wiele dodatkowych zadań.

Koszulki biegowe z nadrukiem to idealne rozwiązanie dla firm, organizujących wewnętrzne zawody w bieganiu dla swoich pracowników, lecz także dla organizatorów masowych wydarzeń sportowych. Takie ubranie, przyciągające wzrok barwnym nadrukiem, to wspaniała reklama dla firmy. Wiele firm, zajmujących się sprzedażą ubrań do biegania, umożliwia obecnie zamówienie koszulki z dowolnym nadrukiem. Można wybrać wzór spośród tysięcy dostępnych na rynku propozycji, albo zaproponować własny projekt. Dzięki temu, koszulki biegowe, mające nadruk, stały się dobrym pomysłem na prezent - , świetnie sprawdzają się też w postaci nagród, a najwięksi amatorzy joggingu ochoczo kupują sobie taką zindywidualizowaną koszulkę do codziennego treningu.


koszulka do biegania
Author: Chris Hunkeler
Source: http://www.flickr.com
Aby być w pełni zadowolonym z zakupu, trzeba upewnić się, że nadruk wykonywany jest przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu będzie odporny na uszkodzenia oraz doskonałej jakości, no i rzecz jasna należy zwrócić uwagę na sam materiał, z którego zrobiona została koszulka, bo nie każda koszulka nadaje się do biegania.

Tags: T-shirt, buty, koszulki biegowe z nadrukiem