B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Lubisz jazdę na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na dalsze wyprawy.

Posted on 30/12/2018 7:21am

A jeśliby tak zorganizować na wakacje długą wyprawę rowerową? Jak się do niej przygotować? Po pierwsze zadbajmy o sprzęt. By twój rower nie sprawiał kłopotów podczas jazdy, musisz poddać go przeglądowi. Poszczególne części rowerowe powinny być zbadane pod kątem ich prawidłowego działania. Można pomyśleć również o tym, by na wyjazd zaopatrzyć się w najważniejsze zapasowe części rowerowe, przede wszystkim te, które podlegają najszybszemu zużyciu lub są więcej podatne na zniszczenie.

suplementy
Author: Ano Lobb
Source: http://www.flickr.com
To ważne zwłaszcza, gdy jedziesz w miejsce, w którym może wystąpić kłopot z dostępem do serwisu. Praktycznym elementem będzie także pokrowiec na rower. Przy jego kupowaniu zweryfikujcie dokładnie wymiary swojego roweru, aby był on w całości chroniony. Dobry pokrowiec na rower powinien być odporny na wodę i wytworzony z solidnego i wytrzymałego materiału. Na daleką wyprawę, gdy będziesz musiał parkować rower w różnych miejscach i warunkach, taki ochraniacz będzie pomocny -. A jak tam twoja kondycja? Do dalekiej wyprawy warto odpowiednio przygotować organizm. Kiedy podczas zimy nie trenowałeś, warto pomyśleć o szybkich spacerach czy marszobiegach. Aktywność fizyczną warto zacząć przynajmniej cztery tygodnie wcześniej. Nie zapominaj o ogólnej rozgrzewce - różnych ćwiczeniach na wytrzymałość i rozciągających - te ostatnie zabezpieczają nas przed urazami. Nie zapominaj o sukcesywnym powiększaniu trasy do zrobienia podczas codziennych treningów. Obok treningów oraz zdrowego odżywiania warto pomyśleć także o preparatach wspomagających. Przedstawiamy dla was dwie propozycje. Tribulus terrestris to roślina używana już od bardzo dawna. Jej polska nazwa to buzdyganek naziemny. Jest on używany w naturalnej medycynie chińskiej oraz indyjskiej. Posiada walory krzepiące oraz tonizujące.części rowerowe
Author: Glory Cycles
Source: http://www.flickr.com
Jest składnikiem rozmaitych suplementów dla sportowców, ponieważ wspomaga produkcję testosteronu, który korzystnie wpływa na rozwój siły, masy mięśni oraz wspiera szybką regenerację po uprawianiu sportu. Tribulus terrestris można dostać w postaci kapsułek.

Jeśli interesuje Cię ciąg dalszy atrakcje w Białowieży naszego tematu zachęcamy do kolejnego tekstu, który czeka na Ciebie pod tym linkiem. Tam odejdą wszystkie Twe wątpliwości.

Kolejny preparat dedykowany sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie to l-tyrozyna - aminokwas, jaki dobrze wpływa na regenerację organizmu. L-Tyrozyna również dostępna jest w postaci kapsułek. Mamy nadzieję, że dzięki tym poradom odpowiednio przyszykujecie się do wyprawy. Suplementy:

Tags: rower, wakacje, tabletki, oferta