B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Masz trudność z utrzymaniem moczu? Nie załamuj się, jest odpowiedni sposób na te problemy. Zobacz, co to jest

Posted on 20/03/2019 7:46am

Masz kłopot z nietrzymaniem moczu? Na szczęście jest na to sposób! Nazywane w ten sposób leczenie laserem to zabieg, w którym istotne jest fototermiczne zmniejszanie ścianek pochwy. W trakcie takiego zabiegu stosowany jest laser, który sprawia wzmocnienie powięzi wewnątrz miedniczej oraz ścianek pochwy.


rozmowa z lekarzem
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Wzmacniany jest również element ujścia cewki moczowej. Światło lasera dobrze pobudza włókna kolagenowe śluzówki, co powoduje, że są mnożone i utrwalone. W ten sposób dochodzi do zmniejszania tkanek oddanych działaniu lasera, co w efekcie powoduje, że zminimalizowany zostaje kąt nachylenia cewki moczowej.

W konsekwencji odnawiana jest jej normalna funkcjonalność. Nietrzymanie moczu leczone laserem to zabieg bardzo skuteczny, z którego czerpie znaczna liczba osób. Zanim rozpocznie się zabieg laserowy, pochwa pacjentki, czyli przedsionek, wejście i kanał pochwy muszą by dobrze wyczyszczone oraz odkażone.

Następnie identyczny roztwór dezynfekujący pozostaje osuszony i zlikwidowany z błony śluzowej. Potem wkładamy do pochwy pacjentki wziernik laserowy. Ma on w swojej konstrukcji specjalną głowicę frakcyjnego lasera zrobionym dodatkowo w okrężny adapter.

Chcesz poznać poza tym inne pokrewne materiały, jednak nie masz pewności, gdzie ich szukać? Bez nerwów - zobacz więcej w tej ofercie (http://www.medycynanaturalna.pl/g,5-okulary_ajurwedyjskie,1).

Laser pozwala na precyzyjne naświetlenie przedniej ściany pochwy, zaś energia podczas kolejnych przejść jest odkładanawzdłuż kanału pochwy.

Zabieg leczenia laserem nietrzymania moczu jest zupełnie niegroźny (dowiedz się więcej: estetyka-intymna.pl/). To zwłaszcza bardzo bezpieczna, ale i najmniej inwazyjna i najbardziej precyzyjna metoda wyleczenia takich schorzeń. Metoda ta ma w stosunku do innych metod mnóstwo zalet. Jednakże najistotniejsze jest bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie a to jest gwarantowane w czasie leczenia laserem. Co więcej, nie jest potrzebne znieczulanie, gdyż leczenie jest bezbolesne. Równocześnie nie jest konieczne pozostawać później w szpitalu.


lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Po zabiegu masz szansę zwyczajnie wrócić do domu i spędzić pozostałą część dnia całkowicie zwyczajnie, nie zamartwiając się o ból czy odmienne objawy. Jedyne co, to prawdopodobne jest wystąpienie tak zwanego przesięku surowiczego. nie należy się jednak tym przejmować, po prostu przez krótki czas do ustąpienia przesięku zaleca się używanie wkładek - .

Tags: bezpieczeństwo, laser, szpital, Leczenie, zabieg