B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Militaria online - bogata oferta replik asg

Posted on 09/07/2019 7:38am

Air soft gun to replika broni, której wymiar definiuje się w skali 1:1, tymczasem uzbrojeniem są kulki z plastiku o wymiarach 6mm. Istotną kwestią z punktu widzenia prawa w Polsce jest fakt, że repliki ASG nie są środkiem bojowym w myśl regulacji z dnia 21 maja 1990r.
Karabin ASG DS4 Carabine Discoveryline 15256
Author: Discoveryline
Source: http://cqb.pl
Repliki ASG to narzędzia, służące do odsunięcia z gry przeciwników. W swoim działaniu repliki ASG użytkują sprężony gaz do napędzania plastikowych naboi. W tym aspekcie możemy porównać je do wiatrówek. W przeciwieństwie do nich produkują mniejszą energię wyrzutu, by zniwelować w kompletnym znaczeniu ryzyko straty zdrowia.

Jaką replikę ASG nabyć?Mają one trzy typy zasilania – sprężynową, elektryczną i gazową. Broń ASG sprężynowa jest najłatwiejsza w użyciu oraz najtańsza. Niestety jej niedoskonałością jednak jest konieczność powtórnego załadowania po każdym oddanym wystrzale. Na rynku repliki ASG są oferowane w dużym asortymencie począwszy od pistoletów przez pistolety maszynowe a kończąc na karabinach maszynowych.

W replikach gazowych pracę realizuje zamknięty w pojemniku sprężony gaz. Naciśnięcie cyngla skutkuje krótkotrwałym otworzeniem zaworu i wypuszczeniem gazu, który napędza kulkę. Dzięki temu funkcjonowaniu broń ta ma opcję strzelania jak automatyczna. Dobrą cechą broni gazowej jest to, że oddaje kompletny wierność w sprawie wydawanego odgłosu podczas strzału oraz ulatniającego się gazu.

Ostatnim typem repliki ASG jest broń elektryczna. W swym funkcjonowaniu przypomina broń sprężynową, za wyjątkiem, że pracę sprężyny wyręcza system zasilany akumulatorami.

Repliki ASG to odskocznia dla wartościowszej broni stosowanej przy paintballu. Ceny replik zaczynają się od 100 złotych, nawet do 3 tysięcy. Styl ich jest niezmiernie realistyczny, a rozpiętość strzału szacuje się od 20 do 100 metrów.

Odwiedzając sklep militarny online można znaleźć dużą propozycję broni ASG. Wybór kształtuje się od pistoletów przez karabinki, karabinki (https://www.skalnik.pl/wspinaczka-karabinki.html) szturmowe, po broń snajperską.
W air soft bawić się mają możliwość wszyscy, a zakup kostiumu wojskowego oraz dodatkowego sprzętu stworzy niesamowity nastrój i dużo szczęścia.

Tags: broń, militaria, pistolety