B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Moda w ostatnich latach szalenie często się zmienia i staramy się za nią nadążyć, żeby modnie się prezentować

Posted on 05/12/2017 4:38pm

Moda jest zwodnicza. Zmienia się niejednokrotnie tak szybko, jak w kalejdoskopie. Nie każdego stać na to, żeby co pół roku całkowicie wymieniać swoją garderobę.


Zwykle sytuacja wygląda tak, że w swojej garderobie mamy kilka rzeczy, które zawsze są modne.
cellulit
Author: Kendra Goering
Source: http://www.flickr.com


legginsy czarne
Author: christopher cornelius
Source: http://www.flickr.com


Małą czarną, gdyż jak powtarzała Coco Chanel, ona zawsze będzie modna i elegancka, zatem powinna ją mieć każda kobieta. Każdy posiada pewnie również kilka par jeansów, gdyż one także są podstawą każdej szafy. Ostatnimi czasy jednak coraz modniejsze stają się ciuchy sportowe. Kiedyś były przeznaczone wyłącznie do siłowni lub na rower, a obecnie normalnie mamy możliwość włożyć je do szkoły lub na spotkanie ze znajomymi w kawiarence. Legginsy czarne wiodą tutaj prym. Mamy możliwość je zauważyć niezwykle często. Dziewczyny, które je noszą, zazwyczaj posiadają smukłą oraz wysportowaną sylwetkę, a legginsy czarne podkreślają pięknie ich kształty. Można do tego dołu włożyć lekką bluzeczkę i będzie to najlepszy zestaw na urlop. Najlepsze połączenie sportu oraz elegancji - najlepsza wersja miejskiego trendu. Nie zapominajmy, że ważne jest, by w takim stroju swobodnie się czuć. Jeżeli ogólnie uwielbiamy legginsy, ale jesteśmy nieśmiałe, to po prostu mamy możliwość ubrać dłuższy top, który będzie przykrywał nasze pośladki.
Całość to kwestią pomysłu, ponieważ legginsy czarne pasują naprawdę do wszystkiego. Mamy możliwość je spakować na wczasy i świetnie się sprawdzą nad Bałtykiem oraz w górach. Wystarczy tylko je kupić oraz założyć.

Tags: czas, sezon, części, lek, sylwetkę