B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Nadchodzi lato! Jak odpowiednio zadbać o siebie w te letnie miesiące?

Posted on 30/06/2021 8:36am

Właściwie co roku razem z nadejściem wiosny na wszelkiego rodzaju siłowniach czy po prostu w parkach zjawia się coraz większa ilość osób - nic w końcu nadzwyczajnego, gdyż zazwyczaj staramy się stracić zbędne kilogramy po zimie, a równocześnie zadbać o swoją kondycję na nadchodzące cieplejsze miesiące.
Jeżeli Ty również postanowiłaś zabrać się za siebie, zobacz, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje!


Rolki praktycznie dla każdego!


Jeśli rolki kojarzyły Ci się praktycznie jedynie z małymi dzieciakami, nic bardziej mylnego - okazuje się, iż rolki damskie są fantastycznym sposobem na wyrzeźbienie mięśni pośladków a jednocześnie potrafią zrobić kobiecie w każdym wieku ogromną frajdę! Jeśli zapomniałaś już, jak dokładnie jeździ się na rolkach, wówczas z pewnością nie zaszkodzi wziąć kilku lekcji u swej córki lub innej mniejszej dziewczynki.

To nie kres intrygujących artykułów. Chcesz inne? Więc zostawiam tu mój odnośnik (https://www.patataj.com/oferta/obozykonne/obozy-konne/) do nowej strony. Czytaj bez ograniczeń.

Takie rolki damskie (czytaj więcej) to również znakomita propozycja pozwalająca na spędzanie większej ilości czasu ze swoim dzieckiem, zatem kaska na roli w dłoń i do dzieła!


impreza
Author: Tyler Bolken
Source: http://www.flickr.com


Rower dla tradycjonalistów


kondycja
Author: Tom Dennis Radetzki
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli rolki wydały Cię zbyt ekstrawaganckie, wówczas możesz poprzestać równie na klasycznym rowerze. Pamiętaj jednakże zawsze o własnym bezpieczeństwie - kask na rolki lub rower jest praktycznie obowiązkowy w każdym wypadku, niezależnie od tego, gdzie konkretnie uprawiasz sport! Jeśli nie masz czasu wieczorami, możesz także połączyć przyjemne z pożytecznym i na przykład jeździć na rowerze do pracy.


Bieżnia dla zapracowanych


Jeżeli masz czas tylko w nocy lub nie chcesz wychodzić z domu, wówczas bez wątpienia świetnym rozwiązaniem będzie bieżnia magnetyczna (znajdziesz to na stronie).
Dzięki niej będziesz mógł ćwiczyć w zaciszu własnego domu właściwie o każdej porze dnia czy nocy. Pamiętaj jednakże, iż bieżnia magnetyczna to rozwiązanie dla trochę bardziej zaawansowanych biegaczy - na początku lepiej będzie kupić elektryczną!

Tags: dzieci, kask, gra, pracy, rok