B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Nasze góry są piękne o każdej porze roku - niejeden odwiedzający znajdzie tam idealne dla siebie atrakcje

Posted on 07/08/2021 8:36am

Jeśli jedziemy na przykład do Zakopanego zimą, to nie zapominajmy, że narty nie są jedyną opcją, którą możemy tam wybrać. Jeśli uwielbiamy prędkość i biały puch, to powinniśmy wybrać inne zajęcie niż narciarstwo.


Duża część osób myśli, że zimą w Tatrach można tylko śmigać na nartach.


trampki dla dzieci
Source: pixabay.com


Zatem jeżeli oni nie są miłośnikami tego rodzaju białego szaleństwa, to zwykle rezygnują z podróży. To wielki błąd. Jeżeli przykładowo mamy ochotę jechać zima do stolicy polskich Tatr, to należy tak zrobić. Nieważne czy jeździmy na nartach czy nie. Każdy wyszuka tam coś dla siebie. Chociażby, gdy nasze szkraby będą uczyć się zjeżdżać na snowboardzie, a ukochana będzie szusować na nartach, my wtedy możemy wybrać się na skutery. To fantastyczna zabawa, szczególnie dla ludzi, którzy kochają prędkość, ale również dziką przyrodę. Na wyjeździe z pewnością będziemy podążać mało obleganymi trasami, co zapewni nam poczucie wolności oraz przestrzeni. Każdy musi tego doświadczyć, choć raz w życiu. Skutery możemy wypożyczać zbierając się większą grupą lub solo. Zatem jeśli pragniemy na przykład zrobić zimowego grilla gdzieś w szałasie na pustkowiu i już ją opłaciliśmy, to skutery będą fantastycznym środkiem lokomocji.
Tak się w nich zakochamy, że będziemy dość często przyjeżdżać w góry, żeby móc na nich trochę poszaleć. Zatem jeżeli zaciekawiły nas skutery Zakopane ma co najmniej kilka spółek, które je wynajmują. Bez kłopotu odnajdziemy je w internecie albo na miejscu, kiedy przespacerujemy się chwilę po mieście.

Tags: zabawa, dzieci, narciarstwo, snowboard