B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Ochraniacze na łokcie to podstawa

Posted on 18/01/2018 11:09am

Podczas uprawiania różnych sportów, istotne okazuje się być nie tylko to, by inwestować w dobry sprzęt, ale również to, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Przez to właśnie powinniśmy popatrzeć co należy na siebie zakładać, tak by mieć gwarancję, że nic niedobrego nam się nie będzie działo.


Ochraniacze na łokcie mają różnorakie wielkości


Musimy zdawać sobie kwestię z tego, że każdy upadek ma szansę się zakończyć dla nas naprawdę źle, jeżeli nie będziemy do niego odpowiednio przyszykowani.


Dlatego jeśli na czymś jeździmy, to obowiązkowo musimy inwestować w ochraniacze na łokcie, tak by mieć pewność, że sobie ich nie obijemy, albo co gorsza nie złamiemy kości. Na początku ma szansę nam się zdawać, że usztywnią one nasze ruchy, jednak po pewnym okresie zaprzestaniemy na nie poświęcać uwagę. Należy wiedzieć, że takie ochraniacze na łokcie mają przeróżne wielkości, zatem powinniśmy je przymierzyć przed zakupieniem, tak by posiadać pewność, że dobrze będą na nas leżeć.


pilates
Author: Body Design Pilates
Source: http://www.flickr.com
Kaski na deskorolkę powinni posiadać wszyscy


Nie będzie miało znaczenia, czy pragniemy zwyczajnie na niej pojeździć, czy może planujemy wypełniać różnorakiego rodzaju figury. Obowiązkowe są kaski na deskorolkę, które ochronią swoją głowę przed poważnym urazem, w razie jakiegoś upadku.


Ważne jest to, aby zawsze przed zakupem założyć taki kask na deskorolkę, tak żeby posiadać pewność, że świetnie przylega do naszej głowy oraz właściwie wypełni swoje funkcje.


W dobrych sklepach sportowych odnajdziemy wszystko to, co jest tu niezbędne. Przez to powinno się do nich zaglądać.

Tags: ruch, żel, bezpieczeństwo, sklep