B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Odkryj w sobie na nowo małego dzieciaka - kilka słów o gadżetach z dzieciństwa

Posted on 18/08/2017 7:35am

W ostatnim czasie możemy zauważyć powrót dawnych, nieco zapomnianych gadżetów, jakie niegdyś były niezwykle popularne w naszym kraju. Moda na oldschoolowe zabawki powraca co pewien okres, jednakże obecnie mamy chyba jej prawdziwy renesans.


W sklepach pojawiło się parę marek, które zostały reaktywowane i mają się wyjątkowo dobrze ciesząc się dość sporą popularnością.
Począwszy od producentów ciuchów aż po elektronikę użytkową. Tak samo ma się sprawa z różnego rodzaju gadżetami. Doskonałym przykładem są chociażby hulajnogi dla dorosłych. Kiedyś uwielbiane przez najmłodszych królowały na polskich ulicach jak również i w mieszkaniach. Dzisiaj są wykorzystywane przez trochę starsze osoby. Nikogo chyba nie dziwi dzisiaj już widok trzydziestokilkulatka, jaki mknie przez zatłoczone chodniki Warszawy na modnej hulajnodze. Są one także wykorzystywane do przemieszczania się w środku dużych budynków jak choćby szpitale bądź też duże przestrzenie fabryczne. Dzięki swojej lekkiej i trwałej budowie, jesteśmy w stanie je wziąć i korzystać z nich niemal wszędzie - sklep z hulajnogami.


odchudzanie
Source: pixabay.com


Do łask wracają także deskorolki oraz różne jej odmiany takie jak chociażby tak zwany longboard. Deskorolki były bardzo popularne pod koniec ostatniej dekady XX wieku. Po minionej modzie pozostały na przykład buty skate, które mogły pochwalić się sporym wzięciem w przeróżnych grupach młodzieżowych - hulajnogi dla dorosłych.
Obecnie na większych również i małych placach w wielu polskich miejscowościach jesteśmy w stanie zauważyć młodych ludzi, którzy jeszcze raz odkrywają pasję do jazdy na deskorolce. Powstają w naszym kraju także niezwykle ciekawe skateparki, jakie mają specjalne skocznie do robienia efektownych trików.

Tags: dzieci, buty, czas, producent, kraj