B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Odzież i buty na wyprawy turystyczne muszą być bardzo porządne, zatem wybieraj jedynie elementy znanych marek

Posted on 21/06/2018 6:28pm

Planując wyjazd w góry lub na inny wyjazd turystyczny, należy się do tego dobrze przyszykować pod kątem garderoby, butów oraz wyposażenia. Nie można zapomnieć o tym, że podczas takich wypraw aura bywa niesamowicie zmienna, więc trzeba być przygotowanym na różne ewentualności.
Kurtka także się przyda


Pośród amatorów wypraw górskich wielkim uznaniem cieszą się kurtki fjallraven - dodatkowe czytanie. Są to okrycia produkowane z trwałych tkanin, które znakomicie radzą sobie z kapryśnymi warunkami pogodowymi oraz trudami szlaków turystycznych. Najczęściej materia, z której są szyte jest szybkoschnąca, co okazuje się bardzo dogodne, jeżeli nie posiada się możliwości zmiany garderoby. Kurtki tego typu są wygodne dla ruchów, mają też przydatne kieszenie. Odnajdują się wyśmienicie podczas wypraw w góry, na biwaki lub przy zwykłych zmaganiach trekkingowych.


Wybierz właściwe buty


autokar
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com


Podstawą bezpieczeństwa na górskich szlakach jest mocne oraz solidne obuwie. W czasie podobnych wypraw zwyczajne adidasy nie starczą, bo nie są dostosowane do wspinania się po górach. Najlepiej w takich przypadkach sprawdzą się profesjonalne buty dla alpinistów, jak chociażby buty Salewa. To firma produkująca buty wykorzystywane przez specjalistów - . Z pewnością potrzeba za nie troszkę drożej zapłacić, jednak uzyska się świadomość, że nabyło się naprawdę solidne obuwie, optymalnie przystosowane do trudnych warunków na szlaku górskim.
Obuwie rzeczonej marki można dziś nabyć w równym stopniu w sklepach sportowych, jak także za pośrednictwem internetu. Ich oferta jest naprawdę zróżnicowana oraz szeroka.

Tags: góry, BIWAK, ofert, rok, strony