B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Parę inspirujących pomysłów na znalezienie miejsca na swoje wesele, najważniejsze reguły przy wyborze sali

Posted on 07/10/2019 7:27am

Jedną z najważniejszych rzeczy podczas planowania swojego wesela jest wyszukanie odpowiedniej sali weselej, zdecydowana większość par właśnie od tego rozpoczyna wszystkie plany. Rzecz jasna można na początku wybrać datę a później rozglądać się za salą, lub zdecydować się na jakiś wolny termin, lecz ustalenie ślubu i zostawienie sobie rezerwacji lokalu na później jest mocno nierozważne.


sala konferencyjna
Author: Mitch Altman
Source: http://www.flickr.com
W większości popularnych miejsc, takich jak na przykład hotel jurajski miejsca są rezerwowane nawet dwa lata do przodu, a są też takie, w jakich trzeba poczekać kilka lat. Oczywiście przez tak dużo czasu zdarza się wiele rzeczy, niektóre pary już po rezerwacji i opłaceniu zaliczany mogą się zdecydować na rozstanie. I rezultatem takich decyzji są ukazujące się raz na jakiś czas oferty o sprzedaży terminu. Dla kogoś, kto będzie chciał ślub zorganizować szybko są to dobre okazje, lecz liczenie jedynie na coś takiego przy normalnym planowaniu będzie trochę ryzykowne. Dużo praktyczniejsze będzie ustalenie daty później, lecz bycie pewnym, że wszystko będzie zaklepane- poznaj więcej.

Wesela organizuje się w najróżniejszych miejscach. Bardzo popularne są sale w hotelach, ich zaletą jest też to, że w razie potrzeby zaproszeni goście mają nocleg. Dużo takich uroczystości organizowanych jest także w specjalnych domach bankietowych, do wyboru są również różnego rodzaju knajpy a nawet remizy strażackie. O tym, co zostanie wybrane będą już decydować sami narzeczeni, lecz trzeba przy takim wyborze pamiętać o paru ważnych sprawach- poznaj więcej.


Po pierwsze trzeba wybrać salę, która będzie odpowiednia co do liczby uczestników. Sytuacja, że braknie komuś miejsca nie może mieć miejsca, ale niezbyt dobre będzie także, jeżeli sala weselna szczecin będzie zbyt pojemna, nie tylko może się to wiązać z wyższymi kosztami, ale również może być przyczyną gorszego klimatu podczas imprezy. Warto jeszcze przed podjęciem decyzji ocenić, co oferuje kuchnia, jedzenie powinno być dobre i w solidnych porcjach, bo w przeciwnym wypadku goście z pewnością będą narzekać.

Tags: Rezerwacja, hotel, wesela, impreza, bankiet