B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Poszukujesz ekstremalnych wyzwań, lubisz czuć pęd – dowiedz się, który sport jest dla ciebie najbardziej odpowiedni

Posted on 22/02/2019 4:54pm

Obecnie w naszym państwie jest wiele firm oferujących rozrywkę i szkolenia sportowe. Obszar ten niezwykle rozwinął się w ostatnim czasie, a zainteresowanych na wciąż mało znane dyscypliny nie brak. Od delikatnych ćwiczeń, po wręcz morderczy wysiłek – dla każdego coś interesującego.

człowiek podczas skoku ze spadochronem
Author: U.S. Pacific Air Forces
Source: http://www.flickr.com
Coraz większa liczba chętnych dzwoni do firm oferujących sporty w wodzie i w powietrzu (a czasem nawet te, łączące obie dziedziny). Ludzie kochają adrenalinę, a kolejne wyzwania ją dostarczają w określonej ilości. Popularne okazały się skoki spadochronowe. Oczywiście nie każdy może przyjść, kupić skok i od razu uczynić to samodzielnie.

Potrzebne jest właściwe szkolenie. Po skończeniu kursu możliwe są samodzielne skoki. Co uczynić, kiedy pragnie się zaznać tej przygody tylko raz, bądź, kiedy człowiek boi się wykonywać ją samodzielnie? Istnieje szansa skorzystania z nauki instruktora. Chętna osoba jest podczepiana pod instruktora i skacze się podwójnie. To tak zwane skoki tandemowe. Najlepsze na pierwszy skok w życiu – łatwe i dla każdego. Jak także – co ważne – niezwykle bezpieczne.

Firmę, która robi tego typu skoki najszybciej odnaleźć w Sieci. Jeśli jest się obywatelem – na przykład – Poznania, wystarczy włączyć laptopa i wpisać w wyszukiwarkę www frazę ‘skok ze spadochronem w Poznaniu’. Później wybrać określoną firmę i umówić się na spotkanie.

Przy skokach z instruktorem to starczy, przy kursach bardzo często wymagane są zaświadczenia od lekarza. Skok ze spadochronem w Poznaniu może być również oryginalnym prezentem dla kogoś bliskiego. Od jakiegoś czasu poza granicami naszego kraju modne są śluby czy zaręczyny w chmurach, w RP nie jest to takie częste, lecz i takie przypadki odnotowano.


Bardzo chętnie są z kolei wykupywane vouchery prezentowe (imieniny, wieczory panieńskie) lub atrakcje na imprezach zakładowych. Dodatkowym plusem jest możność otrzymania płyty z nagraniem lub fotografiami ze skoku.

Reasumując – jeśli ktoś chce dużej adrenaliny, potężnej dawki emocji, wrażeń nie do opisania i chce poczuć prawdziwą szybkość i radość spadania, skok ze spadochronem w Poznaniu jest idealny.

Tags: treningi, firma, instruktor, zdjęciami