B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Poszukujesz upominku dla swojego chłopaka? W tej chwili nowatorskie dodatki są na czasie!

Posted on 27/11/2018 3:15pm

W chwili obecnej coraz więcej ludzi decyduje się na zakup zdatnych i praktycznych niespodzianek. Jak wiadomo, coś tego typu jest zdecydowanie droższe, jednakże może przynieść prawdziwą radość obdarowywanej osobie. Dlatego, jeżeli szukasz wymarzonego prezentu dla swojego współmałżonka to winnaś zdecydować się na kupno jakiegokolwiek współczesnego gadżetu.

Dron Phantom
Author: Adam Meek
Source: http://www.flickr.com
Jeśli Twój facet uwielbia sporty ekstremalne, takie jak na przykład snowboard, skoki na spadochronie bądź rower górki to nie winnaś się dłużej wahać, tylko już teraz udać się do sklepu z elektroniką. Odnajdziesz tam z pewnością różne kamery sportowe, jakie przyciągną Twoją uwagę. Warto zauważyć, że ich ceny są bardzo różnorodne, więc każdy może znaleźć coś na co będzie go stać - Cena najczęściej nie przekracza 2000 zł, aczkolwiek bez problemu uda nam się znaleźć coś poniżej 1000 zł. Nie ulega kwestii, iż kamery sportowe z wyższej półki posiadają więcej możliwości, więc mogą być przydatne do wielorakich celów. Tego typu podarek na bank ucieszy każdego sportowca, jaki chciałby nagrywać swoje wyczyny. Jeżeli nie sądzisz, iż kamera jest dobrym rozwiązaniem, to prawdopodobnie warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat bezzałogowych statków latających. W tej chwili są one na topie i wiele ludzi stawia na ich zakup. W tym miejscu trzeba wspomnieć, że drony kupowane w centrach handlowych są tylko zabawką i nie nadają się do niczego innego. W związku z tym zamierzając nabyć tego rodzaju urządzenie musimy postawić na coś bardziej profesjonalnego. Takim sprzętem z całą pewnością jest dron (mavic cena) DJI Inspire 1, jaki jest jednym z najbardziej renomowanych urządzeń. Jego zasadnicze zalety to głównie automatyczne startowanie i lądowanie, a także stabilizator lotu.kamera sportowa
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Ponadto DJI Inspire 1 posiada kamerę, jakie rejestruje obrazy o rozdzielczości 4K. Na nieszczęście takie urządzenie jest drogie i nie każdego z nas będzie na nie stać. Należałoby jednak zaznaczyć, iż bezproblemowo może ono służyć też do zawodowych zleceń. Nie nabywaj po raz kolejny skarpet, bielizny czy portfela dla swojego mężczyzny - -> przejdź. Postaw na innowacyjność, a możesz mieć pewność, że osoba obdarowywane będzie bardzo radosna!

Tags: gwarancja, zakup, snowboard