B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Pragniesz schudnąć i czuć się wyśmienicie – sprawdź, którą dietę naprawdę warto wybrać

Posted on 17/10/2020 8:15am

Nie tylko w naszym państwie, ale i na całym globie, co parę chwil popularność uzyskuje określona dieta. Często to tak zwana dieta cud. Działa moment. Dana osoba zrzuca na wadze, czyje się dobrze, ale po niedługim czasie następuje efekt jojo. Wszystko wraca do starej formy, a osoba, która odchudzała się, ponownie traci wiarę. Raz jeszcze się nie udało.


polecany sklep sklep.RawFoods.pl
Author: Moyan Brenn
Source: http://www.flickr.com
Wszystko przez to, że zamiast wcześniej zebrać jak najwięcej informacji i wybrać dietę, która naprawdę może nam pomóc, rzucamy się na każdą, która w określonym przedziale czasu jest popularna, uważana za niewiarygodnie skuteczną i do tej pory niespotykaną. A jest parę, które od dawien dawna są zachwalane i przez ludzi, którzy się im poddali i lekarzy. Wśród nich jest surowa dieta – witarianizm - kliknij po więcej informacji. Dieta RAW w Polsce (warto podać,że i taką ma nazwę) jest znana od wielu lat, jednakże nadal musi przekonywać do siebie sporo ludzi. Jaka jest tego przyczyna? Część ludzi uważa, że z natury jesteśmy mięsożerni, a spożywane jedynie warzywa i owoce nie potrafią zapewnić właściwej liczby kalorii. Oto pierwszy mit, który należy obalić.

Czy potrzebujesz nowych i interesujących artykułów na podany tu temat? Nadciągamy z pomocą - naciśnij i sprawdź (http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/spacer/spacer.html) tutaj świeże fakty.

Rzecz oczywista, surowa dieta to różne owoce (winogrona, kiwi, gruszki i tak dalej), warzywa (papryka, sałata, cebula itd.), rośliny strączkowe (groch i soczewica), ziarna (różne zboża, pszenica), orzechy i nasiona (na przykład migdały, słonecznik, ziarna lnu), lecz także jajka, produkty z mleka, ryby orazmięso.


Najistotniejsze, aby nie były pasteryzowane, gotowane czy pieczone. Sądzi się, że obróbka termiczna jest zła i niszczy wszelkie witaminy. Drugi mit – dieta nie gwarantuje odpowiedniej liczby kalorii. Nieprawda.

Jeżeli zainteresował Cię opisywany temat, to odsyłam do tego serwisu (http://www.jednosc.pl/prodList,1,pellety-ziemniaczane,PL) - w tamtym miejscu odnajdziesz ciekawe informacje, które są skrupulatnym omówieniem tego zagadnienia.

Dieta ma wszystko to, co jest niezbędne do zdrowego funkcjonowania. Odrzuca gotowanie, powraca do pierwotnego żywienia.

Dieta RAW w Polsce jest opisana na wielu stronach internetowych. Wystarczy poświęcić chwilkę, by dowiedzieć się na jej temat wystarczająco sporo, aby samodzielnie się z nią zmierzyć. Wiele osób udostępnia jadłospisy, poleca dane produkty, a nawet sklepiki czy gospodarstwa, w których istniej szansa zaopatrzenia się w najświeższą żywność. Istnieją również fora, na których można odnaleźć osoby, które od dawna wykorzystują dobrodziejstwa tej diety i są skłonni pomóc każdemu początkującemu.

Tags: Ryby, zboża, dieta, rośliny strączkowe, witarianizm