B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Spędzaj czas bezstresowo, nie doskonale

Posted on 05/03/2021 8:03am

Stres chwyta nas niemal codziennie, biegniemy przez życie i pragniemy nienagannie dać radę sobie z całokształtem. Buntuje się więc duch i organizm. A czasami wypada przystanąć w milczeniu, luknać i bez pedu wrócić do harmonii.


zdrowie - fotografia
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Jednym ze starych sposobów na napięcie, wykonywanym od setek lat jest masaż stemplami ziołowymi. Metoda ta przyszła z Tajlandii i polega na ugniataniu skóry ciepłą miksturą liści zwinietą w lniany materiał, który tworzy gbulwiasty stempel - sprawdź więcej. Historyczny masaż stemplami ziołowywmi filtruje organizm z toksyn i aktywuje skórę do regeneracji, a również uśmierza ból, usuwa stres i przyjemnie wskrzesza balans organizmowi oraz łagodzi ducha. Po masażu wygladamy zdrowo i spokojnie. Dobrym rozwiązaniem łagodzącym najróżniejsze niedomagania, które mogą tworzyć się z nagromadzenia trudnych uczuć, może być refleksologia. To kojący masaż polegający na ugniataniu wybranych pól znajdujacych się na nogach, rękach i buzi. Fachowy ucisk pobudza krążenie i łagodzi lęki emocjonalne poprzez oczyszczanie kanałów operatywnych z trucizn. Należy miec świadomość, że refleksologia nie może być stosowana bez namysłu, ale prowadzona przez profesjonalistę wówczas bedziemy pewni rewelacyjnych rezultatów.


Gdy jesteśmy długotrwale zestresowani może równiez nam dopomóc medycyna chińska (sprawdź gdzie iść na chiński masaż).

Jeżeli chciałbyś poznać nasz punkt widzenia, to zachęcamy Cię do przeczytania tekstu, który opracowaliśmy pod tym linkiem. Tam zawsze zamieszczana jest bieżąca wiadomość (https://www.zdrowazupa.pl/sklep).

Jest to medycyna (dermamed) wielostronna, która w diagnozie obejmuje całego człowieka i kojarzy zaburzenia organizmu z konkretnymi uczuciami, które mamy. Staramy się zmniejszyć napiecie czy depresję najrózniejszymi sposobami, psychoterapią, kojacą melodią, tymczasem tradycyjna medycyna chińska znajduje łączność pomiędzy lękiem i nerwowością, a zaburzonym działaniem nerek lub schorzeniami serca. Dlatego gdy nic nie przynosi ulgi i psychicznie czujemy się gorzej trzeba przyjrzeć się ciału i skorzystać z wiedzy wieowymiarowej.


Prawdziwa satysfakcja promienieje z ducha i żeby ją znaleźć trzeba przystanąć - oferta najlepszej herbaty z żeń-szenia. Droga do spokoju to wielowymiarowy proces. Przysługę dają masaże, medycyna chińska, ale też kontakt z naturą, cisza i zaufanie, że spełnienie nie bywa doskonałe.

Tags: materiał, lek, ciała, schorzenia, zaufanie