B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Spędzaj czas bezstresowo, nie doskonale

Posted on 04/07/2018 4:22pm

Stres chwyta nas niemal codziennie, biegniemy przez życie i pragniemy nienagannie dać radę sobie z całokształtem. Buntuje się więc duch i organizm. A czasami wypada przystanąć w milczeniu, luknać i bez pedu wrócić do harmonii.
zdrowie - fotografia
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Jednym ze starych sposobów na napięcie, wykonywanym od setek lat jest masaż stemplami ziołowymi. Metoda ta przyszła z Tajlandii i polega na ugniataniu skóry ciepłą miksturą liści zwinietą w lniany materiał, który tworzy gbulwiasty stempel - sprawdź więcej. Historyczny masaż stemplami ziołowywmi filtruje organizm z toksyn i aktywuje skórę do regeneracji, a również uśmierza ból, usuwa stres i przyjemnie wskrzesza balans organizmowi oraz łagodzi ducha. Po masażu wygladamy zdrowo i spokojnie. Dobrym rozwiązaniem łagodzącym najróżniejsze niedomagania, które mogą tworzyć się z nagromadzenia trudnych uczuć, może być refleksologia. To kojący masaż polegający na ugniataniu wybranych pól znajdujacych się na nogach, rękach i buzi. Fachowy ucisk pobudza krążenie i łagodzi lęki emocjonalne poprzez oczyszczanie kanałów operatywnych z trucizn. Należy miec świadomość, że refleksologia nie może być stosowana bez namysłu, ale prowadzona przez profesjonalistę wówczas bedziemy pewni rewelacyjnych rezultatów.


Gdy jesteśmy długotrwale zestresowani może równiez nam dopomóc medycyna (www.medycynanaturalna.pl/) chińska (sprawdź gdzie iść na chiński masaż). Jest to medycyna (dermamed) wielostronna, która w diagnozie obejmuje całego człowieka i kojarzy zaburzenia organizmu z konkretnymi uczuciami, które mamy. Staramy się zmniejszyć napiecie czy depresję najrózniejszymi sposobami, psychoterapią, kojacą melodią, tymczasem tradycyjna medycyna chińska znajduje łączność pomiędzy lękiem i nerwowością, a zaburzonym działaniem nerek lub schorzeniami serca. Dlatego gdy nic nie przynosi ulgi i psychicznie czujemy się gorzej trzeba przyjrzeć się ciału i skorzystać z wiedzy wieowymiarowej.


Prawdziwa satysfakcja promienieje z ducha i żeby ją znaleźć trzeba przystanąć - oferta najlepszej herbaty z żeń-szenia. Droga do spokoju to wielowymiarowy proces. Przysługę dają masaże, medycyna chińska, ale też kontakt z naturą, cisza i zaufanie, że spełnienie nie bywa doskonałe.

Tags: materiał, lek, ciała, schorzenia, zaufanie