B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Torby termiczne i izotermiczne - na co zwrócić uwagę w trakcie kupna

Posted on 21/07/2021 11:01am

Torby izotermiczne to cudowne wyjście na piknik czy też wycieczkę. Dzięki torbie izotermicznej, wszelkie posiłki czy napitki zachowają dobrą temperaturę, dzięki czemu znacznie dłużej będą świeże.
Karkonosze, Śnieżne Kotły
Author: Anna Więckowska
Source: Anna Więckowska


Torby termiczne znajdziemy dzisiaj w wielu sklepach, są one proponowane przez dużo marek i producentów. Kupując torbę termiczną, powinno się zwrócić uwagę na jej szerokość, jakość oraz markę. Częstokroć znane marki oferują nieco lepsze i bardziej jakościowe torby termiczne, niż te mniej znane. W torbach izotermicznych zdołamy trzymać raczej wszystkie posiłki oraz napoje, niemniej warto pomnieć, że torba izotermiczna nie pełni roli zamrażarki. Nie nadaje się więc do przechowywania lodów, albowiem niezwykle szybko się one roztopią, podobnie jak na przykład mrożonki oraz inne tego rodzaju rzeczy.

Jeśli omawiany wątek nieprawdopodobnie Ci pasuje, to żeby zyskać dodatkowe dane na prezentowane zagadnienie, pójdź dalej (https://graft.pl/o-nas/) i kliknij tutaj.

Torby izotermiczne doskonale nadają się jednakże do schłodzenia napojów, wody, soków bądź alkohol Zobacz więcej. Jeśli potrzebujemy, żeby niższa temperatura utrzymała się sporo dłużej, zdołamy wetknąć do niej woreczek z zamrożoną wodą. Jeżeli natomiast chcemy, żeby nasze posiłki na dłużej zostały ciepłe, wskazane jest włożyć je do torby od razu po przygotowaniu.


obuwie sportowe
Author: Yanki01
Source: http://www.flickr.com


Torby termiczne niewątpliwie będą wielkim ułatwieniem w czasie pikniku, BIWAKu albo również na wakacjach, na przykład na plaży czy nad jeziorem, chcesz dowiedzieć się więcej - Dowiedz się więcej).
Pożądane byłoby więc zaopatrzyć się przynajmniej w jeden rodzaj torby izotermicznej, jaka porządnie używana - wystarczy nam na długie lata, natomiast nie jedynie na jeden sezon.

Tags: BIWAK, rzeczy, marki, stok, jakość