B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Udajecie się na wakacje – sprawdźcie, co należy zabrać, by nic Was nie zaskoczyło

Posted on 29/08/2018 6:15pm

Już niedługo wakacje, a wraz z nimi wycieczki. Nie ma znaczenia, w którą część Polski wyjeżdżacie, pamiętajcie, iż odpowiednie przygotowanie jest najważniejszą bazą. Nad czym trzeba pomyśleć wcześniej? Jakie rzeczy ze sobą zabrać? Co naprawdę jest ważne? Czy odpowiednie wyposażenie może pomóc?Kiedy wybieracie się na urlop, podczas którego zamierzacie spacerować, koniecznymi akcesoriami są plecaki Salewa.


plecak miejski
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
Firma, która od lat świetnie trzyma się na rynku, wciąż produkuje produkt najwyższej jakości. Plecaki Salewa z pewnością warto mieć ze sobą na wyprawach górskich, ale i na codziennych wędrówkach pieszych. Są lekkie, mają niezbędne mocowania, pas na biodra, sztywny tył. Częstokroć istnieje możliwość, ay je zmniejszać (kiedy nie potrzebujemy ogromnej przestrzeni wewnątrz). A co niezwykle ważne są nieprzemakalne. Solidnie wyprodukowane przetrzymają najgorsze deszcze i śniegi.


Kolejna niezwykle ważnym dodatkiem podczas wypraw są czołówki Black Diamond. Latarki, o których śmiało można rzec, że należą do najlepszych na rynku, są częstokroć kupowane przez globtroterów. Choć można dostrzec, iż czołówki Black Diamont są także chętnie wybierane przez właścicieli samochodów, którzy trzymają je w bagażniku w razie awarii (światło i wolne ręce są niezbędne przy natychmiastowych naprawach) - sprawdź informację. Te latarki doskonale radzą sobie podczas górskich wspinaczek czy penetrowaniu jaskiń. Mają kilka trybów oświetleń.
wycieczka
Author: MoBikeFed
Source: http://www.flickr.com
Mają także blokadę przed przypadkowym włączeniem (nie włączą się zatem samoistnie w plecaku i nie zużyją baterii). Wartą podkreślenia zaletą jest bardzo wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, deszcze lub śniegi.

Reasumując – jeśli wybieracie się podczas wakacji na szlaki górskie, pamiętajcie o odpowiednim wyposażeniu. Tylko ono sprawi, iż będzie mieli szansę czuć się bezpiecznie. Plecaki Salewa i czołówki Black Diamont zagwarantują, iż nie będziecie musieli myśleć o wyposażeniu. Jednocześnie pozwolą cieszyć się przygodą, przyrodą i otaczającym krajobrazem. Bez względu na warunki. Bez znaczenia na miejsce. Oto wakacje, których pragną wszyscy ludzie.

Tags: wakacje, plecak, czołówka