B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Urlop po turecku

Posted on 05/08/2022 8:24am

Jeśli pragniesz spędzić wyjątkowe wakacje, Turcja to trafny kierunek letnich podróży. Ten położony na złączeniu Azji i Europy kraj ma mnóstwo ciekawych miejsc dla odwiedzających. Można rzec, że zawiera w sobie doskonałe połączenie, które czyni, że jest chętnie obieranym kierunkiem letnich wypraw.

Po pierwsze, w tym państwie można spotkać słoneczne plaże i cudownie błękitne morze – wspaniały zestaw dla tych, którzy lubią długie opalanie się i pluskanie w wodzie.

Nasza najnowsza wiadomość (https://www.kasprowy.pl/spa-wellness/spa) powinna przypaść Ci do gustu, gdyż włożyliśmy w nią sporą liczbę rewelacyjnych informacji. Więc oglądaj bez ograniczeń.

Po drugie, Turcja może zaoferować też mnóstwo zapierających dech w piersiach zabytków. Przekonaj się sam - przejdź do strony.Pierwszym miejscem do zobaczenia jest rzecz jasna stolica. Każdy przyjezdny powinien, jeśli rzeczywiście ma możliwość, spędzić w tej ogromnej metropolii co najmniej parę dni. Należy tu zobaczyć Hagię Sofię – meczet zmieniony w muzeum, kiedyś cudowny kościół chrześcijański. Bardzo podobny jest Błękitny Meczet, inny obligatoryjny punkt wycieczki. Jeśli pragniesz zwiedzić jeden z najrozleglejszych placów handlowych na kontynencie, musisz odwiedzić Taksim. W tym rejonie stolicy można kupić dosłownie każdą rzecz, jaka przyjdzie ci na myśl. Oprócz stolicy kraj posiada jeszcze jedno miejsce, które należy odwiedzić. Są to ruiny Troi, słynnego miasta, którego zdobycie zostało opisane w homeryckiej Iliadzie. Oprócz tego można udać się na wyjazd śladami cudnych zabytków greckich osad, położonych przeważnie w rejonie morza.

O ile zaś pragniesz udać się na luksusowe wakacje za niewielką gotówkę, musisz polować na last minute. Takie polowanie wymaga cierpliwości i skrupulatności – regularnie powinieneś przeglądać aktualne informacje od biur turystycznych - zobacz wycieczki z niemiec.

Tags: wakacje, Turcja