B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

W jaki miejsce tego roku wybrać się na urlop? Co może zaoferować Jantar? Dlaczego dobrze jest do tej miejscowości pojechać?

Posted on 02/06/2021 8:48am

Marzą nam się wczasy nad polskim morzem? Zastanawiamy się dokąd w tym roku jechać i trudno jest podjąć decyzję. Wybór jest ogromny. Z pewnością wszystkich ładnych miejscowości nad naszym morzem nie mieliśmy okazji zobaczyć.


image - wakacje
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com

Z tego względu warto pojechać w nowe miejsce, aby poznać nowe zakątki polskiego wybrzeża.

Jeżeli jeszcze nie mieliśmy okazji być w Jantarze, to musimy czym prędzej nadrobić ten błąd. Dużo zielonych miejsc i bliska odległość od morza to rzeczy, które z pewnością przypadną nam do gustu. Jeśli chodzi o kwatery Jantar oferuje ich sporą ilość - oferty z woj. pomorskiego. Od małych domków wczasowych, po przyjemne rodzinne pensjonaty czy droższe studia. Z pewnością jest tam coś idealnego zarówno na miły wyjazd we dwoje, jak też na wyjazd z dzieciakami.


Nazwa Jantar znaczy bursztyn oraz wzięła się stąd, iż dawniej przechodził w tamtym rejonie bursztynowy szlak. Z tą tradycją wiążą się międzynarodowe mistrzostwa, podczas jakich można spróbować swoich sił w poławianiu tego cennego surowca. Każdego roku sporo ludzi przyjeżdża na to wydarzenie, aby oglądać zmagania zawodników.

Niniejszy materiał porusza faktycznie ciekawe sprawy, jednak przeczytaj poza tym tamto źródło (https://www.coraltravel.pl/wakacje/Indie) - na pewno będziesz zdania, że są wartościowe.

Z pewnością jest to bardzo ciekawe.


jazda na deskorolce
Author: Tyler Bolken
Source: http://www.flickr.com


Dobrze jest wiedzieć, iż blisko miejscowości Jantar są miejsca, jakie także warto odwiedzić. Niedaleko, na Wyspie Sobieszewskiej znajdziemy piękne rezerwaty ptaków. W miejscu tym możemy zaobserwować parę gatunków rybitw jak również wiele innego ptactwa. Z pewnością wyprawa w to miejsce okaże się ciekawa nie tylko dla fanów ornitologii.
Na plaży rezerwatu widziane są foki, jakie przypływają tutaj z pewnością szukając spokoju. Pewnie już teraz wiadomo w jakim miejscu tego roku spędzimy urlop. Kwatery Jantar może zaoferować nie tylko na wakacje, dlatego możemy się tam wybrać przez cały rok.

Tags: dzieci, Rzym, rezerwat