B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Zaprojektuj pierwszy cykl sterydowy

Posted on 12/07/2018 8:55am

Jeżeli dopiero rozpoczynamy osobistą przygodę ze zażywaniem sterydów powinniśmy być rozsądni i przede wszystkim wyłonić dla siebie odpowiednie środki. Nie jest to banalne, albowiem w sprzedaży znajdziemy sporo preparatów, które z pozoru mogą nam się wydawać stosowne, a po pewnym czasie okaże się, że w żadnym razie takie nie są.

trening
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Przyjmowanie sterydów może przyczynić się do marskości wątroby, co jest tokiem nieodwracalnym. Jeżeli nie chcemy zmagać się z taką sytuacją, pamiętajmy o tym, by planować pierwszy cykl sterydowy.

Nade wszystko jest to inteligentne zażywanie sterydów zgodnie z dyrektywą dodaną do opakowania, zastosowanie się do zaleceń w instrukcji, kroki mające na celu odbezpieczenie, odpowiednia dieta, a też brak różnych używek, żeby nie podważyć następstw kuracji.

Pamiętajmy o tym, by przy przyjmowaniu sterydów zadbać o suplementy, jakie mają także na celu osłonienie wątroby. Gdyby w czasie terapii wystąpiły rezultaty niepożądane poleca się natychmiast zarzucić ten etap. Kluczem do sukcesu bywa poprawne przyrządzanie części sterydów, w ten sposób, aby nie zaszkodziła własnemu systemowi, jednak przyzwoliła zdobyć zamierzenia połączone z ćwiczeniami.

Natomiast pamiętajmy, że to nie koniec. Planując pierwszy cykl sterydowy pamiętajmy, że najistotniejsza jest dieta, jaka musi być bogata w mnóstwo korzystnych elementów jak witaminy, lub minerały. Pamiętajmy też o tym, że są to hormony, toteż powinno się dawkować je z umiarem i nie przesadzać.

Nie powinniśmy także trenować ponad swoje siły, bo częstokroć możemy pozyskać rezultat odwrotny do zamierzonego.

mięśnie
Author: 2014uknz
Source: http://www.flickr.com
Staranniej czytajmy skład sterydów, a w wypadku zastrzeżeń, zaraz je skonsultujmy. W przeciwnym razie, możemy mieć tarapaty zdrowotne a również znaczne zakłócenia hormonalne. Wątroba w procesie cyklu, żąda naszej wyjątkowej ochrony, dlatego warto zdecydować się na przyjmowanie lekarstw o charakterze osłonowym.

W pierwszym cyklu sterydowym powinniśmy zachować umiar i posiadać świadomość tego, że sterydy zdołają zniszczyć nasz system. Miejmy na uwadze swoje zdrowie i nie podejmujmy szkodliwych decyzji.

Tags: Diety, suplementy, hormony, sterydy