B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Zima jest to odpowiedni czas żeby zatroszczyć się o formę!

Posted on 29/08/2018 2:38pm

Okres zimowy to dla wielu z nas czas, gdy odrobinę zwalniamy, a wszystkie aktywności fizyczne czy też uprawianie sportu zostają odłożone na boczny tor. To prawda, że zimowa aura niespecjalnie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu - chyba, iż ktoś polubił sporty zimowe.


trening mięśni brzucha
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Na całe szczęście, dzięki istnieniu dobrze przygotowanych siłowni mamy możliwość trenować przez cały rok, bez względu na aurę za oknem - szukaj na A co bardzo ważne, mamy także okazję aby wykonywać niektóre ćwiczenia także w domowym zaciszu.
http://www.budujmase.pl/
Author: http://www.budujmase.pl/
Source: http://www.budujmase.pl/
Kiedy myślimy o tym aby wykorzystać okres jesienno-zimowy na odbudowanie kondycji oraz zatroszczenie się o nasze ciało przed okresem letnich wypadów na plażę, warto jest zadbać o odpowiedni trening mięśni brzucha. Płaski i seksowny brzuch aspekt, jaki jest obiektem pożądania wielu osób. Jednakże aby móc poszczycić się wspaniale wyeksponowanym “sześciopakiem” należy trochę nad tym poćwiczyć. Przydatna będzie tutaj nasza silna wola, dobry plan oraz konsekwencja w niejednokrotnie wymagających treningach. Należy jednakże pamiętać, że nawet najlepsze treningi nie są w stanie nam pomóc jeżeli nie zatroszczymy się o właściwą dietę i ważne dostarczanie wody do organizmu.

obrazek - wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com


Jeśli pracujemy fizycznie dźwigając ciężary albo spędzamy osiem godzin dziennie siedząc narażając swój kręgosłup na spore kłopoty, to należy już dzisiaj odnaleźć odpowiednie ćwiczenia na mięśnie pleców. Nie ma potrzeby od razu chcieć posiadać plecy jak Arnold Schwarzenegger - trzeba jedynie poświęcić trochę czasu na wzmocnienie mięśni grzbietu i kręgosłupa aby poczuć się nieco lżej jak i zdrowiej.


Należy w takiej sytuacji udać się na trening do siłowni, ponieważ tam odnajdziemy dobry sprzęt oraz trenerów personalnych, jacy są w stanie profesjonalnie nam pomóc jak prawidłowo wykonywać dane ćwiczenia.

Tags: trening, części, plan, rok, ćwiczeń